طراحی، ساخت و پیاده سازی

دانش مهندسی معکوس

درباره ی کانی فرآوران بن فن

شرکت تخصصی فنی مهندسی کانی فرآوران بن فن با دو دهه سابقه عوامل اجرایی، توسط تیمی از مهندسین مجرب پایه‌گذاری شده‌است. این شرکت بر پایه دانش فنی روز و بهره‌گیری از تجربیات گران‌بهای نیروهای اجرایی متخصص به همراه توان و ظرفیت طراحی پایه و تفصیلی خطوط تولید، اقدام به طراحی، ساخت و نصب تجهیزات سبک و سنگین در صنایع فرآوری مواد‌ معدنی ازجمله مس، آهن، سرب، روی و خط تولید آهک هیدراته نموده و توانسته دستاوردهای بسیار ارزشمندی در این حوزه کسب‌نماید. از جمله فعالیت‌های این مجموعه طراحی و ساخت: بالمیل، رادمیل، سلول‌های فلوتاسیون، تیکنر، درام­‌فیلتر،­ دیسک­‌فیلتر، درایر، کوره‌های ذوب، کاندیشنر، انواع مخازن، سپراتور و غیره می‌باشد.

راه‌ حل‌ های سفارشی

​کارشناسان متخصص​​​​​​​

تجربه‌ی چند دهه فعالیت در حوزه طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی تجهیزات و ماشین آلات فرآوری مواد‌ معدنی ما را تبدیل به متخصصان این حوزه نموده و امروزه مفتخریم اولین و تنها شرکت تولید‌کننده فیلترهای خلاء دوار (وکیوم دیسک فیلتر​​​​​​​) در ایران باشیم.

پروژه های انجام‌ شده

سال تجربه

20

+

پروژه موفق

52

+

شهرهایی که همکاری داشتیم

10

+

حجم پروژه‌ها
(میلیارد تومان)

100

+

کشور ایران یکی از مهم‌ترین دارندگان مواد معدنی در جهان است. ایران با داشتن ۶۸ نوع ماده‌معدنی،۳۷ میلیارد تن ذخایر اثبات شده در میان ۱۵ کشور بزرگ غنی از مواد معدنی قرار دارد.
ایران در منطقه‌ای واقع شده که کشورهای اطراف آن مانند ترکیه و عربستان و کشورهای حوزه ی خلیج فارس با توجه به آهنگ رشد و توسعه اقتصادی به منابع معدنی نیاز دارند و این در حالی است که این کشورها از نظر ذخایر معدنی بسیار فقیر هستند؛ حتی این کشورها در صنایعی مانند فولاد سرمایه‌گذاری هم کرده‌اند اما مواد اولیه آن‌ها وارداتی است؛ و ایران می‌تواند منبع خوبی برای تأمین نیازهای این کشورها محسوب شود. از آنجا که فرآوری یکی از مهم‌ترین ارکان زنجیره صنایع‌ معدنی است و در کشورهای توسعه‌یافته به دلیل پتانسیل بالای تولید ارزش افزوده در صنایع‌ فرآوری، توجه ویژه‌ای به این صنایع می‌شود. با توجه به اهمیت این موضوع گروه کیمیا به منظور ورود علمی و تخصصی در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات مختلف فرآوری مواد‌ معدنی اقدام به تاسیس شرکت تخصصی فنی مهندسی کانی فرآوران بن فن نموده‌ است.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟ با ما تماس بگیرید!